FAQ Cyklo Asistence


Kde si můžu Cyklo Asistenci sjednat?

Cyklo Asistenci si nyní můžete sjednat v kamenných prodejnách našich partnerů - Hervis SportBike Ranch, Kolokrám, Koloshop, e-kolo.cz,  TS Bohemia, Sedláček Author Bike Centrum a na dalších už teď pracujeme.


K čemu si můžu Cyklo Asistenci pořídit?

Cyklo Asistenci pořídíte k jakémukoli sportovnímu vybavení, které koupíte u našich partnerů. Samozřejmostí jsou nová kola, koloběžky, elektrokola a elektrokoloběžky.


Jak funguje Cyklo Asistence, na jakou službu mám nárok a kdy?

S Cyklo Asistencí získáváte nárok na 3 typy asistence kdykoli během roku, kdy je vinou nehody nebo poruchy vaše kolo nepojízdné. Konkrétně to je:

  1. Oprava drobného defektu na místě
  2. Transport z místa nehody
  3. Proplacení nákladů za vypůjčení náhradního kola

Jakmile se vám během cyklovyjížďky stane nehoda nebo porucha, zavolejte na naši non stop asistenční linku +420 283 002 828 a dohodněte se s operátorem, jakou službu potřebujete využít. Vše ostatní zajistíme my.

 

Mám nárok na opravu na místě a transport  i v zahraničí?

Cyklo Asistence platí  na území České republiky s dosahem 50 km za hranice okolních států, tj. Slovenska, Polska, Německa a Rakouska. Všude sem jsme schopni pro vás přijet a aktivně vám pomoci opravením defektu anebo odvozem.


Jsem v zahraničí a moje kolo má poruchu, která nejde opravit. Chci si půjčit náhradní kolo, mám na to nárok?

Ano, samozřejmě. Náhradní kolo si můžete vypůjčit kdekoli v Evropě, pokud je vaše kolo, se kterým jste odjížděli, nepojízdné. Až se po dovolené vrátíte zpět domů, požádáme vás o doložení poruchy a účtenky z půjčovny kol. Obratem vám proplatíme náklady, které jste na vypůjčení vynaložili. Limitem pro proplacení půjčení náhradního jízdního kola jsou 2 000 Kč, u elektrokol je to dvojnásobek.


Na kolik zásahů ročně mám s Cyklo Asistencí nárok?

Cyklo Asistence ve variantě JEDNOTLIVEC i RODINA kryje celkem 3 zásahy za rok.


Kde musím stát při čekání na transportní společnost?

Se svým porouchaným kolem se musíte dostat na silnici min. 3.třídy. Vyšleme pro vás transportní auto, které nesmí vjíždět na cyklistické stezky, do terénu nebo do lesa. Potřebujeme proto, abyste se dostali na nejbližší možnou silnici.


Na jaké telefonní číslo mám volat, když se mi při vyjížďce porouchá kolo a dál nejede?

Naši operátoři jsou vám k dispozici non stop na lince +420 283 002 828.


Mám nárok na asistenci, když jsem unavený/dal jsem si na výletě několik piv a nechce se mi šlapat?

Asistence je určena jen pro případy, kdy je vaše kolo nepojízdné vinou poruchy nebo nehody, která se vám stala během jízdy. Alkohol ani slabá fyzička bohužel mezi poruchy kola nepatří.